Блек Видоу

Таг
7Вести

„БЛЕК ВИДОУ“ Е ФИЛМ СО НАЈГОЛЕМА ЗАРАБОТКА ЗА ЕДЕН ВИКЕНД ВО КОРОНАКРИЗАТА

ПО 14 МЕСЕЦИ ОДЛОЖУВАЊЕ, „БЛЕК ВИДОУ“ ЌЕ ИЗЛЕЗЕ ДИРЕКТНО НА СТРИМИНГ

„БЛЕК ВИДОУ“ ЌЕ ИЗЛЕЗЕ СО ЕДНА ГОДИНА ЗАДОЦНУВАЊЕ

ЗАТВОРЕНИ НАД 40.000 КИНА ВО САД, ОТКАЖАНА И ПРЕМИЕРАТА НА „БЛЕК ВИДОУ“

„МАРВЕЛ“ ГО ОБЈАВИ ТРЕЈЛЕРОТ ЗА ПРВИОТ ФИЛМ ЗА БЛЕК ВИДОУ

МАКЕДОНСКАТА АКТЕРКА СИМОНА ЖИВКОВСКА ДОБИ УЛОГА ВО „БЛЕК ВИДОУ“ НА „МАРВЕЛ“

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН ТРЕНИРАЛА КАКО ОЛИМПИЕЦ ЗА ДА ГО ДОБИЕ СОВРШЕНОТО ТЕЛО НА БЛЕК ВИДОУ