„Исцелител“

Таг
10Вести

„ИСЦЕЛИТЕЛ“ ВЕЧЕРВА ПРЕМИЕРНО НА ТЕЛЕВИЗИЈА

НАРОДОТ САКА КРВ, А ИГНОРИРА ШТО ЌЕ СТАНЕМЕ ГАСНА КОМОРА ЗА БРЗО ВРЕМЕ, ВЕЛИ БЛАГОЈ ВЕСЕЛИНОВ ПРЕД ПРЕМИЕРАТА НА „БЕСАЧИ“ ВО МНТ

ОВА Е НЕПОВТОРЛИВО ЧУВСТВО – БЛАГОЈ ВЕСЕЛИНОВ ЈА ПРИМИ НАГРАДАТА ЗА ЅВЕЗДА ВО ПОДЕМ НА БЕРЛИНАЛЕ

ЅВЕЗДАТА НА „ИСЦЕЛИТЕЛ“ БЛАГОЈ ВЕСЕЛИНОВ ИЗБРАН МЕЃУ ДЕСЕТТЕ ЕВРОПСКИ АКТЕРИ ВО ПОДЕМ

ФИЛМОВИТЕ НА ВУДИ АЛЕН И ПАОЛО СОРЕНТИНО ВО ГРАДСКИ ПАРК

„ИСЦЕЛИТЕЛ“ НА СТАВРЕСКИ ОД 19 ЈУЛИ ИГРА ВО ГРЦИЈА

ЏЕЗ ЅВЕЗДАТА ФЕМИ КУТИ СО ФИЛХАРМОНИЈАТА ВЕЧЕРВА ВО ПАРК

МИЛЧО МАНЧЕВСКИ ВО ЖИРИ НА ФИЛМСКИОТ ФЕСТИВАЛ ФАЏР ВО ИРАН, ГОСТИН И ОЛИВЕР СТОУН

СИНЕДЕЈС ОТВОРА СО „КВАДРАТОТ“ НА ОСTЛУНД И „МАЈКА!“ НА АРОНОФСКИ