Коби Брајант

Таг
12Вести

ЌЕ СЕ ПРОДАВА ЛЕГЕНДАРЕН ДРЕС НА КОБИ БРАЈАНТ, СЕ ОЧЕКУВА ЦЕНА МЕЃУ 5 И 7 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

ЕДНА ГОДИНА БЕЗ КОБИ БРАЈАНТ – ВЛЕЗЕ ВО НБА СО ДЕТСКА НАСМЕВКА, ПА СТИГНА ДО ХАЛАТА НА СЛАВНИТЕ

КОШАРКАРОТ ПАУ ГАСОЛ СИ ГО КРСТИ НОВОРОДЕНОТО БЕБЕ СПОРЕД ПОКОЈНАТА ЌЕРКА НА КОБИ БРАЈАНТ

ЧУВАЈ ЈА ЏИЏИ, А ЈАС ГИ ИМАМ НАТИ, БИБИ И КОКО, КАЖА СОПРУГАТА НА КОБИ БРАЈАНТ НА КОМЕМОРАЦИЈАТА ВО ЛОС АНЏЕЛЕС

МВП НАГРАДАТА НА НБА ОЛ-СТАР НАТПРЕВАРОТ ИМЕНУВАНА СПОРЕД КОБИ БРАЈАНТ

СПАЈК ЛИ СО КОСТУМ МУ ОДДАДЕ ПОЧИТ НА КОБИ БРАЈАНТ НА ОСКАРИТЕ

ЃОКОВИЌ ИГРАЛ ВО ЧЕСТ НА КОБИ БРАЈАНТ ВО ФИНАЛЕТО НА АВСТРАЛИЈА ОПЕН

НБА ЅВЕЗДИТЕ ЌЕ ИГРААТ ВО ЧЕСТ НА КОБИ И ЏАНА БРАЈАНТ НА ГОДИНАШНИОТ ОЛ-СТАР МЕЧ

ТАГАТА ПО КОБИ БРАЈАНТ ЈА ЗАСЕНИ ПОЛИТИКАТА НА ГРЕМИ – ФОТОГАЛЕРИЈА

ТРИУМФ НА 18-ГОДИШНАТА БИЛИ АЈЛИШ НА ГРЕМИ НАГРАДИТЕ