Марвел

Таг
53Вести

„МАРВЕЛ“ ГО ПРОМОВИРАШЕ „БЛЕК ПАНТЕР 2“ И НАЈАВИ ДВА НОВИ ФИЛМА „ОДМАЗДНИЦИ“

СТРИМИНГ ПЛАТФОРМАТА „ДИЗНИ+“ ОД ЛЕТОВО ДОСТАПНА И ВО МАКЕДОНИЈА

„БЛЕК ВИДОУ“ Е ФИЛМ СО НАЈГОЛЕМА ЗАРАБОТКА ЗА ЕДЕН ВИКЕНД ВО КОРОНАКРИЗАТА

РАСЕЛ КРОУ ЌЕ ГЛУМИ ВО НОВИОТ ФИЛМ ЗА ТОР

ПО 14 МЕСЕЦИ ОДЛОЖУВАЊЕ, „БЛЕК ВИДОУ“ ЌЕ ИЗЛЕЗЕ ДИРЕКТНО НА СТРИМИНГ

СНИМАЊЕТО НА „БЛЕК ПАНТЕР 2“ ПОЧНУВА ВО ЈУЛИ, НЕ СЕ ЗНАЕ КОЈ ЌЕ БИДЕ ВО НАСЛОВНАТА УЛОГА

ПРВИОТ СУПЕРХЕРОЈ НА „МАРВЕЛ“ СО МУСЛИМАНСКО ПОТЕКЛО ДОБИВА СВОЈА СЕРИЈА

„БЛЕК ВИДОУ“ ЌЕ ИЗЛЕЗЕ СО ЕДНА ГОДИНА ЗАДОЦНУВАЊЕ

ТАТЈАНА МАСЛАНИ ЌЕ БИДЕ ЖЕНСКАТА ВЕРЗИЈА НА ХУЛК ВО НОВА СЕРИЈА

ЅВЕЗДАТА НА „БЛЕК ПАНТЕР“ ЧЕДВИК БОУЗМАН ТАЈНО СЕ ОЖЕНИЛ ПРЕД ДА ПОЧИНЕ