реклама

Таг
12Вести

ГОРБАЧОВ ГО ОТВОРИ СОВЕТСКИОТ СОЈУЗ КОН СВЕТОТ И ПОТОА СНИМИ РЕКЛАМА ЗА „ПИЦА ХАТ“ (ВИДЕО)

ОСКАРОВЕЦОТ ВАИТИТИ ЈА СНИМИ НОВАТА БОЖИЌНА РЕКЛАМА НА „КОКА-КОЛА“

РЕКЛАМИТЕ ЗА ВЕЧЕРАШНИОТ СУПЕРБОУЛ СЕ РАСПРОДАЛЕ ЗА РЕКОРДНИ 400 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

ИНФЛУЕНСЕРИ НА СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ – ИНДУСТРИЈА ОД 10 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

ПРОИЗВОДИТЕ НА „ДОЛЧЕ И ГАБАНА“ ПОВЛЕЧЕНИ ОД КИНА ПО НАВРЕДЛИВА РЕКЛАМА

АМБРОЗИО, КИДМАН И КРАФОРД КАКО ЧАРЛИЕВИТЕ АНГЕЛИ

ПРЕМИЕРОТ НАРЕДИ СИДНЕЈСКАТА ОПЕРА ДА СТАНЕ БИЛБОРД НА ЕДЕН ДЕН

ФЕЈ ДАНАВЕЈ Е ИКОНА НА СТИЛОТ ВО НОВАТА РЕКЛАМА НА „ГУЧИ“

ТРИ ГЕНЕРАЦИИ КАРДАШИЈАНИ ЗАЕДНО ВО РЕКЛАМА

88-ГОДИШНАТА ТИПИ ХЕДРЕН ВО РЕКЛАМА НА „ГУЧИ“