суперавтомобил

Таг
11Вести

„ЛАМБОРГИНИ“ ПЛАНИРА СИТЕ НЕГОВИ МОДЕЛИ ДА БИДАТ ЕЛЕКТРИЧНИ ДО 2024

„ЕСЕНЦА“ Е НАЈМОЌНИОТ „ЛАМБОРГИНИ“ ДОСЕГА, НО МОЖЕ ДА СЕ ВОЗИ САМО НА ТРКАЧКА ПАТЕКА

ГРЧКИОТ СУПЕРАВТОМОБИЛ „ХАОС“ ЌЕ ИМА 3-Д ОТПЕЧАТЕНИ ТИТАНИУМСКИ ТРКАЛА

СЛОВЕНЕЧКАТА КОМПАНИЈА „ТУШЕК“ ГО ПРЕТСТАВИ СВОЈОТ НОВ СУПЕРАВТОМОБИЛ

„ПАГАНИ“ ПРЕКУ ВИДЕОИГРА ГО ПРЕТСТАВИ СВОЈОТ НОВ СУПЕРАВТОМОБИЛ ОД 3,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

НАЈСКАПИОТ АВТОМОБИЛ НА СВЕТОТ ЌЕ БИДЕ ГОТОВ ДУРИ ЗА 2,5 ГОДИНИ

ЕЛЕКТРИЧНИТЕ ВОЗИЛА ВО ФОКУСОТ НА 89. АВТОСАЕМ ВО ЖЕНЕВА (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„ФЕРАРИ“ ГО ПРЕТСТАВИ СВОЈОТ НАЈМОЌЕН АВТОМОБИЛ ДОСЕГА, ВРЕДЕН МИЛИОН ФУНТИ