твит

Таг
9Вести

ТВИТЕР ПЛАНИРА ДА ЈА ВОВЕДЕ МОЖНОСТА ЗА МЕНУВАЊЕ НА ОБЈАВЕНИТЕ ТВИТОВИ

НА ТВИТЕР СЕГА МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ БАКШИШ ЗА ДОБАР ТВИТ

МАЛЕЗИСКИ БИЗНИСМЕН ГО КУПИ ПРВИОТ ОБЈАВЕН ТВИТ ЗА 2,9 МИЛИОНИ ДОЛАРИ И ГО СПОРЕДИ СО „МОНА ЛИЗА“

ОСНОВАЧОТ НА ТВИТЕР ГО ПРОДАВА СВОЈОТ ПРВ ТВИТ, ПОНУДИТЕ СТИГНАА ДО 2,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ

ТВИТЕР ЛАНСИРАШЕ ОПЦИЈА ЗА ТВИТОВИ КОИ САМИ ИСЧЕЗНУВААТ ПО 24 ЧАСА

ТРАМП ОД ЈАНУАРИ ВЕЌЕ НЕМА ДА ИМА СПЕЦИЈАЛНА ЗАШТИТА НА ТВИТЕР

СЕРИЈАТА НА РОЗЕН БАР ОТКАЖАНА ПОРАДИ РАСИСТИЧКИ ТВИТ

ТВИТЕР ГИ ЗГОЛЕМИ ТВИТОВИТЕ НА 280 КАРАКТЕРИ, НО ОВА НЕ ВАЖИ ЗА СИТЕ ЈАЗИЦИ