Харисон Форд

Таг
19Вести

СРЕЌЕН СУМ КОГА ГЛЕДАМ КАКО СЕ РАЗВИ АКТЕРСКАТА ПРОФЕСИЈА, КАЖА ХАРИСОН ФОРД, ПРИМАЈЌИ НАГРАДА ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО

НОВИОТ „ИНДИЈАНА ЏОНС“ ВО СИНЕПЛЕКС ОД 29 ЈУНИ

ХАРИСОН ФОРД ДОЈДЕ ВО КАН ЗА ПРЕМИЕРАТА НА СВОЈОТ ПОСЛЕДЕН „ИНДИЈАНА ЏОНС“

ПЕТТИОТ И ПОСЛЕДЕН ФИЛМ ЗА ИНДИЈАНА ЏОНС ЌЕ ИМА СВЕТСКА ПРЕМИЕРА ВО КАН

ОБЈАВЕНИ НАСЛОВОТ И ТРЕЈЛЕРОТ ЗА ПЕТТИОТ ДЕЛ НА „ИНДИЈАНА ЏОНС“

ПРЕМИЕРАТА НА „ИНДИЈАНА ЏОНС 5“ ОДЛОЖЕНА ЗА ЈУЛИ 2023, ПРЕД 81. РОДЕНДЕН НА ХАРИСОН ФОРД

ХАРИСОН ФОРД ЌЕ СЕ ОПЕРИРА ПО ПОВРЕДАТА, НО СНИМАЊЕТО НА „ИНДИЈАНА ЏОНС 5“ ЌЕ ПРОДОЛЖИ

ХАРИСОН ФОРД НА 78 ГОДИНИ ПО ПЕТТИ ПАТ СНИМА КАКО ИНДИЈАНА ЏОНС

МАДС МИКЕЛСЕН ВЛЕГУВА ВО „ИНДИЈАНА ЏОНС 5“

ФИБИ ВОЛЕР-БРИЏ ЌЕ ГЛУМИ ПОКРАЈ ХАРИСОН ФОРД ВО „ИНДИЈАНА ЏОНС 5“