стил

Таг
9Вести

ДНЕВНА СВЕТЛИНА И МАЛКУ ПУДРА – ТРИКОВИ ЗА ПОДОБАР ИЗГЛЕД НА ОНЛАЈН СОСТАНОЦИТЕ

ВОЛУМЕН И СИГУРНОСТ ДОМИНИРАА НА КАНСКИОТ ЦРВЕН КИЛИМ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

РИЈАНА Е ШОУ, НИКОЛ КИДМАН КРАЛИЦА НА ЕЛЕГАНЦИЈАТА НА ЛИСТАТА НА СТИЛСКИ ИКОНИ НА „ПИПЛ“

ПРЕД ПИРАМИДИТЕ ПОЗИРАШЕ ВО КОСТУМ ОД ГАНГСТЕР-ЕРАТА – МОДНИТЕ ГРЕШКИ НА МЕЛАНИЈА ТРАМП ВО АФРИКА

СТИЛОТ НА МЕЛАНИЈА ТРАМП – ВАЖНО Е ДА ИЗГЛЕДА ДОБРО, А НЕ ШТО ЌЕ КАЖАТ ДРУГИ